İzlediklerim

6 Nisan 2012 Cuma

MİMLENMEK

''Mimlenmek''insanda kötü çağrışımlar yapardı.''Aaaa,mimlenmiş o, aman ha uzak durun''gibisinden.Yapardı diyorum ,çünkü artık bende mimlendim.Hem de çok sevdiğim arkadaşım'' Tatlı Cuma '' tarafından.Meğer mimlenmek blog dünyasına özgü bir terimmiş.Umarım bende bu yeni ve renkli dünya ve onun terimlerine kısa zamanda alışırım.Sevgili arkadaşıma teşekkür ediyorum,inşallah sorularına layıkıyla cevap verebilirim.

1- Hayatınızda "artık yok" dediğiniz şeyler var mı? Eskiden bu yana neler değişti sizce? Neleri özlüyorsunuz peki, neleri yad ediyorsunuz? Ya da aklınıza geldiğinde "iyi ki de değişti" dediğiniz şeyler oluyor mu?

diye sormuş arkadaşım TATLI CUMA

Ben de cevaplıyorum:Evet,artık hayatımızda samimiyet yok.İnsanların gözlerinde sahte tavırları görünce en çok samimiyetin özlemini duyuyorum.Hepimiz maskelerle geziyoruz.Yapay gülümsemeler insanların adeta can yoldaşı olmuş.Belki bu sanal aleme rağbet etmemizin nedenlerinden biride bu.

2- Hayatınızda neyin değişmesini isterdiniz? Yeni bir eşya, yeni bir hayat ya da yeni bir icat mı istediğiniz? "Hayalimdir.." dediğiniz bir şey söyler misiniz?

Zamanı geriye almak ve daha çok kıymetini bilmek isterdim.

Tatlı arkadaşım TATLI CUMA sevdiklerinle güzel bir hafta sonu diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder